| yora543 a întrebat:

HEI! Exista vreo modalitate sa iti schimbi data de nastere?
Va rog cat mai multe raspunsuri ...si va mai rog inca cea fara predici.chiar daca poate e o prostie vreau sa aflu.Dau fundita! love struck

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Data de nastere, inregistrata in certificatul de nastere, in principiu nu se poate schimba. Doar daca dovedesti cu alte acte ca acea data este gresita (a gresit functionarul care a completat CN) atunci o poti schimba.

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| adinaxD a răspuns:

Bineinteles ca se poate. inveti bine la scoala si construiesti masina timpului. o folosesti sa dai timpul inapoi pana in momentul cand mama a era insarcinata cu tine si faci in asa fel sa intarzii sau sa grabesti nasterea. Simplu.

| yora543 explică (pentru adinaxD):

Nu mai sunt la scoala dar ma rog...cum zici tu

| yora543 explică (pentru adinaxD):

Fetitoo daca ai chef de glume raspunde in alta parte. masina timpului? laughing ce oameni si...nu toti unt la scoala dupa cate stii tu dar sti ce nu am chef sa ma cert. mersi de raspuns

| adinaxD a răspuns (pentru yora543):

Ok! multumesc pentru inca un replay dupa aproape 3 luni de la postarea raspunsului.Scuze ca nu am luat intrebarea in serios.O seara placuta!

| yora543 explică (pentru adinaxD):

laughing Nu de altceva dar m-m suparat putin pe moment si de asta. L fel o sera placuta

Răspuns utilizator avertizat
| andys4u a răspuns:

Da! se poate! dar te costa! eu am incercat si nu regret, nu e nici un risc decat ca dai ceva bani!

| yora543 explică (pentru andys4u):

Imi spui te rog cum ai reusit, sau unde? sau..., ce varsta ai avut si ce varsta ai acum?

| Attat_Mario_1975 a răspuns:

Decat daca de exemplu te-ai nasut in 12.05. 2003 si ei au trecut din greseala17.05.2003 sau sa inventezi o masina a timpului dar nu prea e posibil