| Anothergirl22 a întrebat:

Hei, TPU. Ca student integralist, poți da mărire pentru o materie din semestrul 2, in sesiunea din toamnă?

4 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Da, sigur ca poti. Bafta

| sierra1 a răspuns:

Alea (notele) sunt gata inscrise in catalog. Totuși intreabă-ți proful, poate i-a fost lene să le inscrie

| Anothergirl22 explică (pentru sierra1):

Îmi știu nota și vreau mărire, dar nu in sesiunea de mărire de acum, pentru că a adăugat materie in plus pentru examenul de măriri și n-am timp suficient să mă pregătesc. Și întrebam dacă pot sa dau marirea in sesiunea din toamnă

| BloodyLips a răspuns:

Da, poti, insa la noi la facultate costa maririle, intreaba si tu cum e la voi.