| Dyanita a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un model de scrisoare de plangere impotriva unui restaurant? Dau funda! Multumesc

Răspuns Câştigător
| Andrei258 a răspuns:

Subsemnata Diana doresc sa adresez la Oficiul pentru Protectia Consumatorului prezenta reclatie impotriva Restaurantului Soprano. Stuat pe adresa la baza intocmirii reclamatiei sta urmatoarea motivare. Ospatarii au fost extrem de nepasator lasandu-ma sa astept foarte mult pentru a-mi prelua comanda si apoi sa o aduca parca ii puneai sa faca cel mai urat lucru, asa de greu le venea sa te ajute cu ceva.

Multumesc anticipat
Domnului director al Oficiului pentru Protectia Consumatorului

semnatura

Data

Subsemnata Diana doresc sa adresez la Oficiul pentru Protectia Consumatorului prezenta reclatie impotriva Restaurantului Soprano. Stuat pe adresa la baza intocmirii reclamatiei sta urmatoarea motivare. Ospatarii au fost extrem de nepasator lasandu-ma sa astept foarte mult pentru a-mi prelua comanda si apoi sa o aduca parca ii puneai sa faca cel mai urat lucru, asa de greu le venea sa te ajute cu ceva.

Multumesc anticipat
Domnului director al Oficiului pentru Protectia Consumatorului

semnatura

Data

1 răspuns:
| AlinaMaricescu a răspuns:

Pentru Anpc?