| BATTLEGROUND a întrebat:

Hei TPU de ce mai au marile puteri atatea baze militare secrete in care construiesc cine stie ce avioane ultraperformante demarece in ziua de azi in caze un conflict totul se va duce cu arme nucleare... de exemplu daca va izbucni un conflict Rusia America acestea se vor autodistruge cu arme nucleare sad ce sens mai au soldatii antrenati si super pregatiti? chiar nu inteleg :p

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si de unde stii tu ca o sa se rezume doar la arme nucleare? Rusia si SUA sunt deja in razboi si inca nu au apelat la arme nucleare

| 0x11111051 a răspuns:

Asta mai mult pare o cursa decit un "inceput" de razboi.

| Iuliancik77 a răspuns:

Eii sunt degeaba

| Glooring a răspuns:

Nu prea cred ca vor folosi armele nucleare deoarece sunt constienti ca daca le folosesc vor cauza pagube uriase asupra planetei, si practic se vor autodistruge si ei.

| Hasciar_Vlad_1990 a răspuns:

Bai toti vor sa fie cei mai buni e mai mult o intrecere la fel ca si cucerirea luni si toate vor in cazul unui razboi sa fie cele mai puternice. Vor mai mult sa se madreasca nu toate fac la fel, vor sa fie cele mai bune asta-i firea omului.