| MiruunaaaAndreeeeeaaa a întrebat:

Heis TPU. Voiam sa stiu daca problema cu aprobarea ACTA...Adica am auzit de la unii ca se aproba, de la unii ca nu...So? Fundita :**

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

E o porcarie care chiar de vor ei, n-au cum.Are prea multe repercursiuni negative atat pentru noi cat si pentru furnizori de net care nu vor ceda asa usor. Zvonu cu acta este ca cel cu sfasitul lumi. Aberati si iar aberati...

2 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Ah, nu te mai gandi la prostiile astea! Nimic nu este adevarat, daca se va intampla vreodata asa ceva, ai sa vezi la stiri, dar pana atunci fii calma! Succes! Funda?

| Lipsa47 a răspuns:

ACTA...o sa se mai "voteze" inca odata luna aceasta dar nu stiu pe ce data, iar daca nu se va aproba nici acum va cadea si va fi "eliminata " definitiv...