| Mada_Mays_1994 a întrebat:

Hey, daca n-am media necesara pentru a intra la un anumit liceu ce suma de bani pot da?big grin sa intru?. funda happy

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca se poate intra asa, in schimb poti incerca sa te transferi incepand cu cl. a X-a.

| ChrissD a răspuns:

Pai intre 500-1000 lei.

| Bogdanel97 a răspuns:

Dupa repartizare daca ai intrat unde nu ai vrut, ia-ti dosarul si incearca la liceul la care ai vrut sa intrii. Poate ai norcul ca directorul licului respectiv sa te accepte daca mai sunt locuri disponibile. Bafta. Nu toate problemele din ziua de astazi se rezolva cu bani. happy

| Mada_Mays_1994 explică (pentru Bogdanel97):

Nu? laughing Eu din cate am vazut cam da. Pe un prieten l-a refuzat la un anumit liceu spunandu-i ca e foarte foarte bun (proba la desen) dar trebuia sa dea o suma de bani foarte mare. ca doar asa se intrawinking.