| GabiiTssu a întrebat:

Hey TPU!
Anul acesta termin 12 clase si nu vreau sa dau mai departe, doresc sa imi gasesc ceva de munca. Ma tot gandesc de un timp sa plec in armata dar nu stiu daca e o alegere buna. Vreau ca voi sa-mi spune-ti avantajele si dezavantajele ei, ce as putea face eu acolo, cat liber pot avea anual si tot ce ar trebui sa mai stiu.
Va multumesc!

1 răspuns:
| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

Mai bine te faci sofer de troleu. Ai salariu dublu. Armata romana e o pierdere de vreme.