| mary_3276 a întrebat:

De o vreme pe facebook postez mereu prosti ( 94% 0f All People Cant even Watch This Video F0r More Than 21 Seconds ) La cativa prieteni...cred ca este un virus ceva.

Ajutati-ma si pe mine ca sa scap de el ...va rog.

.

5 răspunsuri:
| UnTriunghiEchilateral a răspuns:

Nu stiu daca este un virus, dar de preferat este sa nu dai click pe toate prostiile pe care le primesti pe facebook

Răspuns utilizator avertizat
| ღLawღ a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza, eu le dau ori denunta (depinde de video)sau ascunde.Nici nu ma uit, cateodata, daca primesc din 5 in 5 minute, sterg prietenul sau ii spun sa nu mai posteze pe peretele meu, prostiile lui.Succes!