| DamianMarley1900 a întrebat:

Hey.voi ce parere aveti incepe razboiul duminica? happy

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca pe la 9, 15 dimineata.Glumesc.Stai linistit ca nu incepe nimic.

| DamianMarley1900 explică (pentru darrio2007):

La amiaza dar eu zic ca nu duminicawinking si nu mi-e frica oricum eu nu-s in Romania dar nu ma intereseaza doar viata mea trebuie sa ne gandim ac vor muri atatea milioane de oameni -_-

| darrio2007 a răspuns (pentru DamianMarley1900):

Hai nu mai fi asa speriat. Daca incepe asta e.Am mai prins o revolutie.Si am scapat.

| sublime89 a răspuns:

Nu va incepe niciun razboi.

| DamianMarley1900 explică (pentru sublime89):

Ba da va incepe eu zic 80% poate nu duminica dar va icnepe poaet tien si 2 3 luni pana incepewinking cati ani ai? sai adus 100 de tancuri multe utilaje e armata deciwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Antena 1 sau ProTV?

| DamianMarley1900 explică (pentru anonim_4396):

laughing nicaieri o sa vezi omulewinking

| DamianMarley1900 explică (pentru anonim_4396):

Dca nici tu nu crezi vei vedea -_-

| anonim_4396 a răspuns (pentru DamianMarley1900):

Ce te face să crezi că va începe "războiul"?

| DamianMarley1900 explică (pentru anonim_4396):

Pai ai logic ca o sa inceapa..mai citeste si tu pe netwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru DamianMarley1900):

Ăsta e argumentul tău? Să citesc tot felul de aberaţii scrise de tot felul de bizari? laughing Ce mai logică...