HepHap
| HepHap a întrebat:

Http://www.realitatea.net/......90484.html

Dupa ce Geoana a fost chemat la raport la Moscova, miercuri noaptea a fost chemat la raport la domnul Vantu. Mai are cineva indoieli ca Geoana e o marioneta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce @Flav nu te critica si pe tine ca faci politica...
A stai ca stiu...pentru ca amandoi sunteti fani lui Base; ...nu?

19 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

In nici un caz... din pacate.

| Flav a răspuns:

@Lora- scuze, sunt la un poker cu baietii.
Ce pot sa-i spun lui Tudor care acum cateva ore avea avatar cu ''manca-mi-ai pe*la''? Sa mai comentez ceva, oare?
@DianaLostInDreams - draga mea, Hep-hap vroia sa spuna ca-n turul 1, Geoana a fost majoritar votat de cei pana-n 10 clase, asta nu inseamna ca exista si oameni cu scoala ce-l sustin. De altfel, sunt atatia intelectuali in P. S. D. care l-au votat pe Geoana. Si ca tot arati cu degetul, priveste te rog cate autocare au circulat in tara cu voturile din partea partidului pe care-l sustii. Si cauta singura, ca m-am saturat sa aduc link-uri pe fictiunile pe care le spuneti aici. Daca totusi nu gasesti si inca esti pierduta in cosmaruri (precum nick-ul tau ), sa ma anunti.

| Flav a răspuns:

*asta nu inseamna ca nu exista oameni cu scoala ce-l sustin. Scuze, graba. Acum fuuug la joc. Poate dau si eu un bluff la poker precum Geoana in politica.hee hee

HepHap
| HepHap explică:

@DianaLostInDreams

Eu nu lucrez pe strada, ci direct la sediul central rolling on the floor rolling on the floor

I-am facut portretul lui Basescu de cateva ori, si pozitiv, si negativ, caricatural. Te invit la o lectura printre raspunsurile mele, o vei gasi interesanta.

HepHap
| HepHap explică:

@DianaLostInDreams

Q. E. D. Tu habar nu ai care este repartitia electoratului romanesc din punct de vedere al educatiei, dar totusi te bagi in discutii. Iti multumesc ca te-ai trecut singura pe lista.

HepHap
| HepHap explică:

@DianaLostInDreams

Tu esti o copiluta care a privit pe geamul casei. Noi vorbim de statistici nationale. In plus, as fi curios cum ai aflat tu ca "SUTELE" alea de microbuze erau pline de simpatizanti PDL. Pentru ca o asemenea informatie ar fi explodat imediat in presa.

Oare de ce imi bat capul cu tine, din cum te manifesti pe TPU, nici nu cred ca ai drept de vot.

HepHap
| HepHap explică:

@DianaLostInDreams

Fatuca, ma obosesti deja. Asta se intampla in toata tara, fie ca organizatorii sunt psd-isti, sau pdl-isti. Eu vorbeam de cu totul altceva.

| Linda a răspuns:

Fiecare dintre ei este intr-un anumit grad. Basescu a spus ca si el a avut intalniri din asteas, dar depinde cat esti de acord sa ti se ceara si cat esti dipsus sa dai. Dar e mai marioneta Geoana decat Basescu cred eu.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Eu vad ca tie ti s-a pus pata sa il ataci pe Geoana. Dar acum se vede ca atat Basescu cat si cei care il voteaza sunt disperati si violenti.Si Basescu va iesi doar daca o sa se voteze de mai multe ori si prin cine stie ce moduri.Si mai am ceva de zis in legatura cu campania.Astazi o multime de persoane imbracate in portocaliu au venit din usa in usa sa imparta materiale electorale. Dar probabil si tu esti unul din ei.Sa imi spui si mie calitatile lui Basescu sau ce a facut el pentru noi.Astept raspuns.

| DianaLostInDreams a răspuns:

HepHap a răspuns:
Pe mine inca ma socheaza ca si pe TPU agramatii si incoerentii au tendinta sa se coalizeze in jurul lui Geoana. Fara suparare, dragii mei, dar cei mai multi dintre cei care il sprijiniti pe Geoana aveti probleme de ortografiere si de logica. Nu doar ca nu reusiti sa il sprijiniti pe Geoana cu un discurs coerent si logic, dar ii faceti un deserviciu. Cimentati convingerea ca Geoana se bazeaza pe sprijinul celor multi si needucati.

@ Tudor

"a-ti uitat" e gresit, "ati uitat" e corect.

Am gasit comentariul tau la Tudor pe site.Cum poti sa zici ca Geoana se bazeaza pe sprijinul celor needucati?rolling on the floor. Deci asta a pus capac.Am observat ca PDL-ul a adus microbuze cu sutele si am observat si cat de "educati" erau acei oameni.Au facut circ si multa mizerie.Si din cate am vazut eu, majoritatea erau de la tara(de fapt aproape totihee hee si unii au venit sa se plimbe din cate am auzit in conversatiile lor.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Flav nu trebuie sa caut.Am vazut cu ochii mei cate autocare si am si pozat. Pot sa spun ca timp de 2 ore au trecut in continuuwinking. Oricum eu nu am cum sa te conving ca tu o sa sustii acelasi lucru.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Ai face orice sa ii iei apararea lui Basescu.Cum imi zici tu mie ca aia nu sunt simpatizantii pdl? au venit la miting la Basescu.Si au incercat sa mascheze faptul ca nu sunt din oras si au parcat cat mai departe de centru.Si in primul rand au venit cu autocarele pentru ca orasul (Pitesti) este PSD-ist si s'ar fi trezit huiduit daca nu ar fi venit.winking

| DianaLostInDreams a răspuns:

Draga, ti'am zis asta pentru ca ai precizat ca esti curios de unde stiam eu ca sunt simpatizanti PDL si aici inchei subiectul.

| 31957319 a răspuns:

El nu este marioneta.
In schimb este bagat in niste afaceri, continuand vinderea Romaniei.
Eu am vazut, In Romania se face abuz de putere.
Orice om de afaceri, este politician ( pai normal, ca are bani, si face afaceri direct cu cine da legiile) dupa care intra si el in cercul lor.
Orice bagabont, sau bagaboanta, ii vedeta ( Tolea, Nikita, s. a. m. d.)
Bogatasii apar la televizor, cu, cumparaturi de milioane de euro ( posete, ceasuri, suzete de aur, telefoane; am umblat in destule tari, si mult mai bogate ca Romania, dara asa ceva nu s-a vazut la televizor ), deci nu exista o bariera.
Toti sunt niste corupti, niste hoti, ce le cumpara masini scumpe copiilor lor, dar care sunt niste retardati in haine scumpe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri de culise, nimic adevarat si chiar daca este adevarat cat ne priveste si n ce masura? stie cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiam de mult timp ca este o marioneta. la tvr1 Basescu l-a intrebat daca a fost la Vantu si a spus ca nici nu ii cunoaste dupa care l-a facut pe Basescu mincinos etc. Este inca un comunist!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este marioneta lui basescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este marioneta lui basescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-aveam nicio indoiala nici inainte de aceste 2 "incidente".