| AC4S4 a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=nyCai64OvwU
Predictiile lui Mircea Badea:
PSD - 40%
PNL - sub 19%
USR-PLUS - 9-12%
ALDE - peste 12%
ProRO - nu intra
PMP - nu intra
UDMR - 5-6%

Nu e doar Mircea Badea, ca si Bogdan Chirieac e parca de pe alta planeta.
Parca te uiti la niste babe de la piata, in mijlocul Olteniei, discutand despre viitoarele alegeri, nu la niste oameni care se declara jurnalisti, analisti politici care au de-a face zilnic cu politica, in capitala Romaniei.

De ce avem in televiziune oameni care parca sunt rupti de realitate? De ce un post de televiziune care a primit mai multe amenzi pentru dezinformare si propaganda functioneaza inca? Adica nu pare ca s-ar redresa situatia, fac aceleasi lucruri in continuare.

3 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Ce să-i facem, se numește „post de televiziune român" și este format după mentalitatea unor români...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adică vrei închiderea unui post de televiziune fiindcă nu spune ce-ți place tie?
fooooarte inteligent, nici predicții nu mai ai voie să faci.
https://www.youtube.com/watch?v=7WHzmaNIk1c

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Apropo când ăia de la Realitatea aveau pe burtieră că pe 10 august s-au folosit arme chimice și ONU s-a autosesizat a fost ok, nu?
țin minte că pentru asta le-a întrerupt CNA emisia și ați săriț toți apărătorii libertății de exprimare...