| EUSIATIT a întrebat:

Iat au mintit ca maresc pensiile pentru grupa 1 cu 72 pina la 92 de RON. si. nimic. ce solutie sa gasim sa iscapam de ei. sa i dam cu [pedimol] ca pe paduchi?//?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Singura solutie este sa nu-i mai alegem anul viitor. Numai bine!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa nu-i alegem? Doar nu sint bugetar.Mie imi plac.Si Ceausescu a promis in ultima zi ca mai dadea 100 de lei la pensii si nu i-a mai amintit nimeni.

| Corina a răspuns:

Vreti o solutie? Inc-o revolutie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca asculti cu atentie anuntul de pe video urmator, vei intelege ca este VALABIL pentru cei care au incheiat activitatea in munca la 1 APRILIE 2001 http://masuriasumate.wordpress.com/......-pensiile/
deci e cel de-al doilea video de pe pagina, scrie pe el mariri de salarii si pensii, celalalt este pentru tineri!

| Corsarul a răspuns:

Solutia este: a doua revolutie.
Prima a fost la 1848.

| SilviaStefan a răspuns:

Sora mea a venit de la scoala cu paduchi si mi-a dat si mie…ufff.

Eu si sora mea avem un un par tare frumos si lung si am cautat sa folosim un produs anti-paduchi si lindini natural, care sa nu ne arda parul sau sa ne provoace arsuri scalpului

Am gasit un gel natural impotriva paduchilor cu ulei 100% pur din arbore de ceai(tea tree oil) de la Thursday Plantation.

Chiar de la prima utilizare efectele s-au vazut. Eu si sora mea am fost tare multumite de gelul natural anti-paduchi, ne-au scapat complet de paduchi si ouale lor.

Pe langa faptul ca gelul ne-a scapat complet de paduchi si lindini…mi-a placut foarte mult ca a venit cu un pieptan special de paduchii din otel inoxidabil care ne-a ajutat.
Pup