| AvalohAlyn a întrebat:

Îl regretați pe Vadim Tudor? Sincer
El era singurul care putea face lege și ordine în tara asta. Atât vreau sa spun.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-am de ce sa-l regret, nu a facut nimic pentru tara, doar a dat din gura si chiar necivilizat.
Si chiar daca ar fi fost ales presedinte tot n-ar fi putut face mare lucru, avand in vedere prevederile Constitutiei Romaniei si faptul ca nu ar fi avut Parlamentul si Guvernul de partea lui.

| Apokales a răspuns:

Ca bufon da, il regret. Ca personaj politic nu.

| aumih16 a răspuns:

Era un nebun! tie iti placea cum facea! medicamente medicamente! sigur poate tie iti placea dar nu toata lumea e ca tine sa stii!