| lotusul5 a întrebat:

Imi place mult gta as vrea sa stiu cu ce program se face gta sa incerc sa creez gta

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

In primul rand programele de genu asta sunt scumpe (o licenta ajugand la mii de euro), il al doilea rand tu o singura persoana sa faci un GTA iti va lua vreo 100 de ani sa-l termine, chiar daca modifici jocul si nu sti ce coduri sa bagi, nu iti va iesi nimic, iti trebuie ani in care sa inveti coduri si din astea pentru programare. La un GTA lucreaza sute de persoane si tot dureaza mult sa-l termine.
PS: joaca GTA4, eu nu mai ma plictisesc de el.
PS PS: ca sa intelegi ce inteamna informatica si programarea deschide Notepadul si baga niste coduri: http://www.youtube.com/watch?v=unNjsoEIshw le gasesti in film si da subscribe ca mai fac niste din astea cu coduri.

2 răspunsuri:
| Chrisz a răspuns:

Nu ai de unde.

| danylupu a răspuns:

Nu stiu nici un program dar incerca sa nu faci Ci sa EDITEZI UNUwinking