| Popescucristina1978r4 a întrebat:

Imi puteti face va rog un model de declaratie din partea parintelui cum ca ar fi de acord sa lucrezi la acel loc de munca.

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Ce ai tu nevoie se numește "scrisoare de intenție". La aceasta se adaugă CV-ul.

| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Daca te referi la angajarea pe timpul vacantei, uite aici un exemplu:
"Subsemnatul "(numele parintelui), mama/tata al copilului (numele tau), in varsta de "x" ani, sunt de acord pentru a/o lasa sa munceasca pe perioada vacantei la firma "y".
In stanga pui data, iar in dreapta semnatura.