| biabibi09 a întrebat:

Imi spuneti va rog cum sa fac fanii pe o pagina sa fie activi? Am 100 si ceva de likes dar nimeni nu da like la poze sau la stari..Cand vreau sa fac concursuri nimeni nu se ofera.Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Bună. happy

Păi ai cam puține likes la pagină, deci nu te aștepta la prea multe likes la poze sau să participe la jocuri. Pagina mea are aproximativ 600 likes, și vreo 2-3 avem activi. Acum depinde și foarte mult de activitatea paginei voastre. Încercați să postați poze mai „rare". Să faceți jocuri, să arătați cum arătau vedetele în trecut și în prezent, colaje, etc.
Să încerci să mai faci publicitate cu celelalte pagini (dar să știi că îți irosești timpul la paginile cu 3000 likes+ ) sau să faci rost de likes în grupurile speciale pentru publicitate.
Și să nu uiți să mai faci publicitate pentru talking cu alte pagini, persoane, adică să dai like și comentarii la poze.
Să îți înviți prietenii pe pagină.
Și să faci povești, tutoriale pentru unghii, coafuri etc. (așa lumea va fi mai interesată de pagina ta, și vor fi activi)

Baftă cu pagina! :*
Pa, pa. wave

| biabibi09 explică (pentru cυρcαкє):

Pai postez poze rare si ma chinui din greu sa ne faca pub paginile mai mari si sa jucam joculete, dar.e noua pagina de vreo saptamana dar totusi ar trebui sa participe la joculete sau la concursurile cu premii...

| biabibi09 explică (pentru cυρcαкє):

E despre Sore si Alina din LALA BAND

| cυρcαкє a răspuns (pentru biabibi09):

Păi... Străduiește-te. Fiecare pagină mare cu multe likes, a muncit și a luat-o de la 0.winking

| GEOFLOTheAwesomeMythHunter a răspuns:

E posibil ca pagina ta sa fie inactiva sau daca cu pozele dai adaugara incearca sa dai direct in cronologie