| MariusStefan25 a întrebat:

Impozitul din Olanda la cat timp se scoate, trebuie minim un an sau oricand iti dai demisia? Se poate face cu un avocat si din Romania sau trebuie neaparat aici? Nu stiu prea bine si pe cine intreb imi da alt raspuns

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Il poti scoate pe ultimii cinci ani fiscali incheiati si eventual pe anul fiscal in curs (anticipat).

| Iote a răspuns:

Cel mai bine in astfel de probleme poti fi lamurit pe avocatnet.ro Rog editorii sa nu inteleaga ca fac reclama.

| doctorandus a răspuns:

Poti completa singur pe https://www.belastingdienst.nl/......ngaangifte

Ai nevoie de cod DigiD.

| doctorandus a răspuns:

Belastingdienst.nl este websiteul oficial al fiscului olandez.