| InYourPants a întrebat:

In fiecare saptamana bubuie o butelie pe undeva, de ce sunt legale? La urgente cand am fost cu o problema era plin de oameni raniti in explozie de butelie. Ar trebui sa se dea la fiecare vanzare de butelie manual de utilizare crying

3 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Si in fiecare zi sunt incendii de la lumanari uitate aprinse. Ar trebui sa interzicem brichetele si chibriturile?

| InYourPants explică (pentru Werrich):

Asta nu e atat de frecvent. La mine in zona nu a mai fost incendiu de 10 ani insa bubuie o butelie in fiecare saptamana

| Andrusk2 a răspuns:

Pentru ca acei oameni fac improvizații. Butelia nu bubuie asa ca vrea ea. Bubuie fiindca acei oameni lasa gazul aprins.