| Dandanache a întrebat:

Incerc sa sparg putin monotonia politica din ultimele zile de la aceasta rubrica, aducandu-va in atentie o campanie sociala foarte interesanta. Florin Georgescu este nevazator si a plecat la Jocurile Olimpice de la Londra pe o bicicleta tandem, alaturi de un prieten. Va parcurge mai mult de 2000 de km, intr-un efort de a strange fonduri pentru persoanele cu handicap si mai ales, intr-un efort de a demonstra ca persoanele cu handicap pot fi integrate social.

Haideti sa ii fim alaturi, sharuind pagina campaniei pe facebook si lasandu-i mesaje de incurajare (pentru un nevazator, vocile noastre conteaza foarte mult). Sa afle cati mai multi dintre romani ca persoanele cu handicap pot mai mult decat le credem in stare si merita mai mult decat le oferim.

http://www.vezidincolodelimite.ro/

Răspuns Câştigător
| ioanionel a răspuns:

Felicitari si succes lui Florin! O sa intru pe facebook.