| cccp_4613 a întrebat:

Îngrozirea, pedepsirea, împovărarea, stigmatizarea şi culpabilizarea femeilor - acestea sunt pedalele „consilierii psihologice" propuse prin proiectul de lege înaintat la 9 aprilie 2012 de, vorbim, desigur, de un proiect legislativ deja avortat.ce credeti ca e de facut...

Răspuns Câştigător
| RetardedRacoons a răspuns:

N-am idee, cred ca-i putin cam tarziu sa-i avortam pe cei care au propus legea.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are cu Dragoste si sex?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Discriminare
Ilegal
Stupid
Ce cred eu despre proiect

| iKronstadt a răspuns:

Care femei?

| LookIntoMyEyes a răspuns:

Nu înțeleg ce vrei să spui, pentru că postezi ca o meduză care dorește să converseze cu un cerb carpatin.