| anonim_4396 a întrebat:

Invatamintul romanesc dincolo de orice morala.Stimatii profesori care au fost mediatizati pentru ca au intretinut relatii sexuale cu elevi in urma carora trei dintre ei (spun trei pentru ca numai de astia stim)s-au sinucis, se intorc la catedra cu drepturi depline.Este vorba de dom'prof Alin Cioara,(coincidenta de nume la o asa purtare?) si doamnele profesoare Ramona Mischie si Corina Vasile. Spuneti voi acum, nu-i bine in Romania?

1 răspuns:
| Laurishkutza a răspuns:

Da, este minunat. Nici nu vreau sa ma gandesc, este sub orice critica... Daca asa se intampla in Franta, Austria, Marea Britanie, Spania, Germania etc, pe cuvant ca ma duc la notr si-mi schimb numele real in Nina Dobrev... Tara nebunilor.