| lucian820 a întrebat:

La fisa medicala pentru scoala de soferi se face si drug test? sau in general pentru scoala de soferi

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca te gandesti la asta, nu mă miră câți drogati ajung pe sosele.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, dar ar fi bine sa nu mergi drogat la școală de șoferi...așa că idee

| lucian820 explică (pentru suntserios):

Am fost in Olanda, nici nu se considera drog

| suntserios a răspuns (pentru lucian820):

Pai atunci du te in Olanda și fă școală de șoferi.

| Furnicuta000 a răspuns:

Lasa ca am fost eu la o clinica din Bucuresti pentru ca am gasit-o pe net si aveam nevoie urgenta de adeverinta medicala pentru ceva si cand am intrat era o coada imensa cu instructori impreuna cu "copiii" lor care venisera pentru fisa medicala. Era practic o tanti la receptie care iti cerea 100 lei si iti dadea o foaie apoi te duceai intr-o incapere unde era o doctorita care punea stampile pe banda rulanta, nici nu se uita la tine. Dupa aia te intorceai la receptie, mai punea cineva in spate vreo 2-3 stampile si aia e, la revedere.

| SLexuS a răspuns:

Nu se face drug test la scoala de soferi, insa daca dai examenul si politistii te suspecteaza iti pot face test atunci.

| dusmanul86 a răspuns:

Am făcut fisa acum 2 luni. Am făcut doar testul psihologic si s-au asigurat ca vad, in rest am intrat si am iesit fara sa puna mana pe mine.