| Jameson a întrebat:

La multi ani! tuturor. Eu la mine in sat instalez sisteme de operare si programe utilitare si rezolv diverse probleme la calculatoare. In timpul scoli stau la oras si ma gandeam sa imi pun niste anunturi prin oras sau pe internet sa imi mai ocup timpul si sa mai castig cate ceva. Politia sau alte oragane ale legii s-ar putea lega de chestia aceasta si sa patesc ceva?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Poti pune afise pe tabelurile unde apar mai multe sau pe internet e cel mai bine deaorece multi se uita acolo.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru anunturile puse prin oras trebuie sa platesti si sa ai aprobare. Daca nu esti in legalitate poti fi acuzat de exercitarea unei profesii fara autorizare si de evaziune fiscala, pedeapsa este foarte mare pentru ultima.

| cristiiiiiii a răspuns:

Incearca sa te promovezi pe net sau prin intermediul prieteniilor, colegilor

| radupopa a răspuns:

Da,deoarece nu ai prea putea pe strada sau ceva, dar ai putea pe net, insa si pe net te pot depista.Noroc.Primesc funda?happy

Răspuns utilizator avertizat
| florinflorin99 a răspuns:

De unde esti?