| FanMedical a întrebat:

La noi în România s-au întâmplat frecvent cazuri de tâlhărie folosind aparate sau bastoane cu electroşocuri?

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Sincer, nu cred ca suntem asa avansati si dotati incat să se intample asa ceva laughing

| AlexandrulS a răspuns:

Nu prea... daca vrei iti dau un site unde poti gasi bastoane cu electrosocuri laughing)) glumesc... in Romania sunt cam de 100 de ori mai putine jafuri/talharii in plina strada decat in Londra, destul de rar sunt astfel de talharii in Ro mai ales cu electrosocuri.

| Panzer1945 a răspuns:

Rar auzi de asa ceva.