| SuNaM a întrebat:

La un liceu, un asa numit pedagog, are voie sa i-a masuri impotriva ta pentru motivul ca mirosi a tigari?(nu pentru ca ai la tine, pentru ca mirosi, si nu mirosit de genul lasi dara de miros in spate, ci mirosit special pe maini). Plus in afara de asta, au voie sa te controleze in ghiozdan/geaca/geanta sa vada daca ai tigari la tine?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Doar in situația in care fumatul e absolut interzis in unitatea de învățământ și mirosind a țigări demonstrezi ca ai fumat acolo. Doar atât.
In rest nu ar trebui sa fie problema lui ca fumezi.

| Crackman a răspuns:

Daca esti la preoti da ce sa zic oameni vor sa iti faca un bine dar intr-un mod prost... asa mai rau facetihee hee

| Caro34 a răspuns:

Depinde de fiecare internat fiindca adesea ei sunt in internate. Daca directorul ii da mana libera... face totul! Adesea are dreptul fiindcă el trebuie să asigure: liniștea și ordinea, disciplina și respectarea ordinelor superiorilor (profi, directori, membri ai scolii cu putere de decizie) etc. Câți ani ai? Numai bine!

| 393Dan a răspuns:

Creati probleme profesorilor. Nu puteti sa va abtineti si s-o faceti dupa ore?

Răspuns utilizator avertizat