| OOOLEOOO a întrebat:

Luna Noembrie 2012 Marijuana a fost legalizata si in Colorado si Washington, America ajunge aproape in totalitate Pro Marijuana, Ai spune "da" in Romania?

Răspuns Câştigător
| GsvMcmxc a răspuns:

Stiu cum sunt privit in aceasta societate.Ce fac rau ca fumez ''Marijuana,? Aia din Guvern care au aprobat legalizarea ''Etnobotanicelor,, ar trebui pedepsiti.Toata lumea fumeaza cacaturile alea.Stiu copii de 12 ani care au ajuns deja de trei ori la spalaturi la urgente din cauza etnobotanicelor. Daca n u erau cacaturile alea copii numai fumau ''Marijuana,, astia de 12 ani.Nu as fuma nimic in afara de ''Marijuana,, si ''Hasis,, Stiu cum sunt privit de acesti oamenii.La anul o sa plec si o sa stau in Anglia patru ani si o sa fiu mai linistit decat in mizeria asta.Nu are rost sa-mi irosesc viata luptand in aceasta tara.Am 22 de ani cat sunt tanar voi pleca sa ma realizez si dupa ma voi intoarce.Nu are rost sa-mi distrug tineretea sa mai pic si la cusca ca o sa fiu prins cu 2 grame asupra mea in timp ce altii fac combinatii de milioane si miliarde de euro.Si nimeni nu este tras la raspundere si nu plateste.

11 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Categoric happy Oricum, e doar o chestiune de timp pana va fi legalizata (sau macar tolerata) si la noiwinking

NOname
| NOname a răspuns:

Nu.
Consider că marea majoritatea a românilor încă nu este pregătită pentru o astfel de schimbare.
E ca și cum ai da o armă unei maimuțe.

Răspuns utilizator avertizat
| BadBoyCristy a răspuns:

Pro Marijuanaaa!

Răspuns utilizator avertizat
| Alynn98 a răspuns:

Eu as spune nu. si as spune sa se scumpeasca si tigarile sa fie inaccesibile oamenilor de rand daca odata cu ele nu s-ar scumpi toate lucrurile

Răspuns utilizator avertizat
| Alynn98 a răspuns (pentru DomnulCartof):

Ma tradeaza numele. trebuie sal schimb

Răspuns utilizator avertizat
| GsvMcmxc a răspuns:

Eu fumez de doi ani de zile ''iarba,, in fiecare zi s-au la doua zile.In timp ce ''Etnobotanicele,, sunt mai periculoase si mai daunatoare si omoara oamenii la propriu.De la ''Marijuana,, nu a patit nici un om nimic in istoria acestei plante.Nu am fumat niciodata ''Etnobotanice,, si alte prostii.Sunt consumator de ''Marijuana,, si nu mi rusine sa o recunosc.

| OOOLEOOO explică (pentru GsvMcmxc):

Si totusi suntem considerati criminali.

| GsvMcmxc a răspuns (pentru OOOLEOOO):

Stiu cum sunt privit in aceasta societate.Ce fac rau ca fumez ''Marijuana,? Aia din Guvern care au aprobat legalizarea ''Etnobotanicelor,, ar trebui pedepsiti.Toata lumea fumeaza cacaturile alea.Stiu copii de 12 ani care au ajuns deja de trei ori la spalaturi la urgente din cauza etnobotanicelor. Daca n u erau cacaturile alea copii numai fumau ''Marijuana,, astia de 12 ani.Nu as fuma nimic in afara de ''Marijuana,, si ''Hasis,, Stiu cum sunt privit de acesti oamenii.La anul o sa plec si o sa stau in Anglia patru ani si o sa fiu mai linistit decat in mizeria asta.Nu are rost sa-mi irosesc viata luptand in aceasta tara.Am 22 de ani cat sunt tanar voi pleca sa ma realizez si dupa ma voi intoarce.Nu are rost sa-mi distrug tineretea sa mai pic si la cusca ca o sa fiu prins cu 2 grame asupra mea in timp ce altii fac combinatii de milioane si miliarde de euro.Si nimeni nu este tras la raspundere si nu plateste.