| varga007 a întrebat:

Ma numesc VARGA STEFAN VALENTIN si sunt una dintre victimele actualului sistem ticalosit din ROMANIA. Daca credeti ca ma puteti ajuta in vreun fel contactati-ma la stedanvalentin@yahoo.es sau la tel; 0721 961 527. Una dintre probleme este ca autoritatile, functionarii publici nu inteleg ca potrivit O. U. G 97/2005 Art.27 lit. d se poate face dovada adresei de domiciliu cu adeverinta din care sa rezulte ca esti inscris in registrul agricol si refuza sa-mi elibereze actul de identitate.Sunt nevoit sa astept o hotatrare definitiva a justitiei din romania pentru a-mi putea cere dreptul la curtea europeana.Rog toti cititorii acestor randuri sa verifice si daca doresc si inteleg si ei acelasi lucru ca si mine si anume ca in mediul rural se poate face dovada adresei de domiciliu cu adeverinta eliberata de primarie din care sa rezulte ca esti inscris in registrul agricol (OUG 97/2005 ART 27 lit d ) sa ma contacteze.MULTUMESC ANTICIPAT.

1 răspuns:
| masly_8217 a răspuns:

Cred ca te pot ajuta cu un sfat, cel putin pot sa incerc, dar te rog trimite-mi un mail prin care imi spui mai exact ce ti s-a intamplat si care sunt aspectele in care ai fost afectat. adresa mea de mail e malina_unirea@yahoo.com