| DaSuntAnonima a întrebat:

Maine fac 18 ani, am pasaport si as vrea sa plec duminica in norvegia cu avionul.
E adevarat ca pot intampina probleme pentru ca abia am facut 18 ani?

Ce alte probleme pot intampina daca nu asta?

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ca de exemplu, nici o problema decat daca iti cauti tu sa-ti faci probleme. Ai 18 ani, ai bani in buzunar, ai bilet de avion...ce probleme sa ai? Niciuna!

| DaSuntAnonima explică (pentru neluL):

Inca nu mi-am facut buletinul si plec inainte de a mi`l face. iar pasaportul cica e valabil pana in 2014 dar e facut pe la 16 ani, e ok?

| neluL a răspuns (pentru DaSuntAnonima):

DA e ok!

| Sadop a răspuns:

Nu ai ce probleme sa intampini.
Have fun!

| Weider a răspuns:

Nu e adevarat, cand ai facut 18 ani, esti libera sa faci ce vrei, sa zbori unde vrei fara sa fii insotita de un major. La multi ani si bine ai venit printre majori.

| Ovidiu11 a răspuns:

Nici o problema!

| ImHere a răspuns:

Intampini pe naiba. Nu e nimic ma, stai chill.

| Rolikeeeeeee a răspuns:

Nu prea se poate intampla nimic.