| AvalohAlyn a întrebat:

Merita Vadim o sansa pentru a fi presedintele Romaniei? Stim ce pot toti ceilalti politicieni dar nu stim ce poate Vadim. Ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred pentru simplu motiv ca e o fire impulsiva.Se manifesta la primul impuls deci nefiind un bun diplomat.Este om de cultura este, dupa dorinta,(nu si gindire)un om drept dar prea impulsiv pentru a pastra un echilibru...

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Nu merita niciunul, ce au facut pentru noi?

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Nu stiu, mie una mi se pare ca inca mai are o gandire comunista si este si nesuferit ca persoana. Daca as avea peste 18 ani, nu l-as vota cu siguranta. De altfel nici un cunoscut de al meu nu ar face asta.

| Mefisto23 a răspuns:

Vadim e numai gura si atat. Cine traieste de 20 de ani in democratie stie ca sunt unii care si-au tras partea si de la Iliescu si de la Constantinescu si chiar de la Basescu. Si nu ma refer la politicieni. Recunosc - am trait bine in fiecare regim, desi sistemul m-a f***t la bani cu impozitele si am muncit ca un sclav pe plantatie uneori parca pentru altii. Dar nu mai suport sa vad atata saracie in tara mea, somaj, pensii de nimic, nimic peste tot, stam pe loc de atata amar de vreme si la tot pasul exclamam retoric : "pe vremea lui Ceausescu..." Dupa parerea mea, Crin Antonescu merita o sansa. O spune un social-democrat din tata-m fiuwinking

| goruna a răspuns:

Vadim? e dezastru. nu suntem si-asa de panarama cu "circul" pe care l-am trimis la Bruxelles?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti zic doar pentru ca stau in Italia... dar, Romaniei i-ar trebui o persoana la conducere cum este Berlusconi...cu toate ca si asta mai are escapadele lui, dar a facut si face in continuare treaba in Italia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Este un diabolic, nu are ce să caute la cârma țării!
Pa, pa.

| claugodo a răspuns:

Nu mumai ca e o fire impulsiva dar e o fire bolnava si va spun asta ca am avut ocazia sa fiu in apropierea lui de cel putin 10 ori. omul sufera de ceva,

Stefan
| Stefan a răspuns:

Vadim este un om de cultura dar nu are ce cauta in lupta pentru presidentie.