| Făgăraş a întrebat:

Mie imi expira buletinul anul acesta in martie! daca il fac in martie buletinul, o sa primesc si eu cu cip? Ca la stiri spune ca din 1 aprilie 2014 vin cele cu cip!

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti alege, sa fie CI normala, ca si pana acum sau CI electronica.

| MiyakoSaki a răspuns:

Stai linistit....pana in martie, se mai schimba de 3 ori asta laughingwinking

| bunăteiubescpa1 a răspuns:

Trebuie oricum sa ti-l faci. Nu stii cand poate sa te prinda cu el expirat si va fi nasol...

| Popescu_Maya_1980 a răspuns:

Depinde in ce zi din luna martie iti expira, daca este pe la sfarsitul lunii poti astepta pana in aprilie.

Daca vrei sa vezi cum o sa arate, am gasit cate informatii, aici: http://legestart.ro/......rilie-2014

| Popescu_Maya_1980 a răspuns:

Depinde in ce zi din luna martie iti expira, daca este pe la sfarsitul lunii poti astepta pana in aprilie.

Daca vrei sa vezi cum o sa arate, am gasit cateva informatii, aici: http://legestart.ro/......ilie-2014_ postat la 29 Ianuarie 2014 12:54