| AvalohAlyn a întrebat:

Mie unul îmi place de Donald Trump mult că personalitate,președinte,viața,motivație, devize, că persoana.E un model alaturi de Vadim Tudor in politica pentru mine.Ma refer preferații mei din politică.
Voi ce părere aveți de Donald Trump? Credeți că va ieși iar președinte? Cum credeți că ar influența Romania alegerea lui Donald Trump?
Credeți că îl putem asemăna pe Donald Trump cu Corneliu Vadim Tudor de la noi?(R.I.P)
Bineînțeles menținând scara de valori și de comparație.
Ce părere aveati de Vadim Tudor?
Ce părere aveți de Donald Trump?

1 răspuns:
| Mariuselchirita a răspuns:

Donald Trump nu este normal, el are relații bune cu Putin și poate veni sfarsitul lumii.Acum ceva timp a zis la televizor ca Europa sa se descurce singura în caz de război.In niciun caz