| Classiffied a întrebat:

Nu am fost niciodată fanul generalului sri florian coldea dar mi se pare putin suspect acest dosar dna. avand in vedere că acești oameni lucrau totusi in serviciile secrete ar fi fost atât de prosti încât să comunice la telefon detalii de genul asta? Adică nu puteau sa gaseasca un mod mai secret tocmai de a comunica? Din cate am inteles fostul general ex sri coldea plănuia să revină la putere si acolitul sau se presupune că rezolvă problemele din justiție ale diverșilor in schimbul unor onorarii substanțiale. Se presupune de asemenea ca coldea ar fi dat informații secrete si ar fi avut legături cu un premier albanez edi rama. Voi ce părere aveți?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata nu am nici o parere, este greu sa-ti faci una corecta numai pe baza a ccea ce a aparut in massmedia.
Daca o sa fie judecat si condamnat sau nu, iti poti face o parere corecta in baza hotararii judecatoresti.