| Eduard655 a întrebat:

Nu era mai bine cu Hitler winner decat Stalin? Stalin era comunist, partid de 2 bani care a distrus Romania.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca era mai bine, uiti ca Hitler ne-a obligat la cedarea a cca jumatate din Transilvania si a Cadrilaterului si eram pentru el o sursa de petrol si cereale.
De altfel este foarte greu de raspuns corect la intrebari de genul "ce ar fi fost daca..."

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad pe nimeni sa fi avut o soartă mai bună cu Hitler câștigător în război