| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai pot cu atata sex. Oare traim in epoca sexului? Deschid televizorul, pana sa gasesc ceva care sa imi placa trec prin diverse canale unde diverse pitipoance se vand, trec pe la chioscul de ziare aceleasi personaje, iar aici pe TPU simt ca ma sufoca intrebarile despre lungime, masturbare etc.
Lamuriti-ma si pe mine, in ce epoca traim?
P. S. Nu am nimic cu acele intrebari legate de sex care intr-adevar au nevoie de raspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jaja

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa cum pare traim in epoca sexului. A inceput chiar sa deranjeze, la tv nu vezi nimic altceva decat discuti despre sex sau cum ai zis tu pitipoance care se vand si internetu nu mai vorbesc e plin de asa ceva insa asta e ce se vinde cel mai bine si de aia vezi peste numai sex, si pe mine a cam inceput sa ma enerveze, imi place sexul recunosc dar prea de tot peste tot numai sex.

| Razvan a răspuns:

Sexul e o formă a libertăţii.Nu găsesc nimic anormal în asta. Aventuri aveau şi ăia de acum 200 de ani şi erau infideli. O viaţă avem.de ce să trăim constrânşi de moralitate ca la final să ne dăm seama ca nu am trăit niciodată clipa?

| Leon a răspuns:

Sexul e experienta ce-a mai frumoasa pe care am primit-o de la Dumnezeu, e unica pentru ca trece dragostea la nivel fizic, e apropierea maxima dintre doua persoane, nu se poate sa experimentezi dragostea la un nivel mai 'sensibil' decat prin energie sexuala. In legatura cu intrebarile tale, intr-adevar sunt niste chestii exagerate, pentru ca sunt multe persoane care doar simt experienta sexuala superficial, nu stiu cum sa o traiasca. Totusi energia sexuala are o 'teribila' forta de atractie, daca ma intrebi de ce imi plac femeile e pentru ca pur si simplu ma atrag, ma atrage feminitatea lor, constructia corpului, forma fetei etc.

| leonardo a răspuns:

The power of Christ compels you! Piei, drace! big grin
Buna draga mea Tamy. In cele ce urmeaza voi incerca un comentariu pe text folosind materialul clientului.
Ai zis de TV si ziare ca sunt pline de boarfe: nu sunt neaparat ei de vina ci noi, sau mai exact, ei, cei care le cumpara sau fac audienta. Daca nu citesti, nu vinzi, deci schimbi subiectul sau dai faliment. Dar daca vinzi, prostii citesc, pastrezi subiectul. Deci problema aici rezida in proasta educatie si cultura a maselor - majoritatea sunt cititori de click, cancan samd si mari consumatori de acces direct, maruta, samd. Cine e de vina? Hai sa zicem guvernul ca nu a fost interesat sa investeasca in educatie de la revolutie incoace. Aici apare insa problema: nu cred sa existe guvern care sa vrea un popor inteligent de condus ci mai degraba vrea unul prost, usor de manipulat.
Esti sufocata de intrebari de masturbare? Hmmm... poate ca daca parintii nu s-ar face ca au treaba cand ala micu intreaba de gangbang, masturbare si lungimi si ar avea o discutie cu ei...nu ar mai intreba pe TPU.
Epoca - este cea a consumului. Consum, deci exist, am, deci sunt smecher, eventual mai smecher decat vecinul care are si el, da' nu ca mine (cica laca ci chi cha).
Bottom line - inteligenta celor de langa noi (mai exact lipsa ei) te face sa te sinucizi. Alternative: Canada, Australia, vestul Europei, tarile scandinave. Alternativa nr2: revolutie - dar pe cine pui in loc?

| IceIceBaby1 a răspuns:

Daaa se pare ca traim in epoca sexului laughing laughing laughing