| anonim_4396 a întrebat:

O noua ordine mondiala.Declaratii fatise. Ce parere aveti DUPA CE veti vedea filmuletul respectiv, despre ceia ce tot trancanim de ceva timp despre control total, cipuri biometrice si mai ales acceptarea de catre toti a acestei autoritati? ia raspundeti bai liberilor in gandire, care ganditi de rupeti, da practic nu iese nimic din voi? lamuritu-va-ti ca doar gandind si nefacand nimic veti fi redusi la statutul de numar? indiferent ca vreti sau nu? se mai preconizeaza si o foamete in care cum credeti ca va fi tinuta omenirea in frau?

Răspuns Câştigător
| KaterinkaBoy a răspuns:

Uite amice! Daca nu ar fi astia liberi in gandire care sa analizeze anumite lucruri, cei care actioneaza intr-un mod practic dar care gandesc mai mult sau mai putin nu ar putea face nimic din moment ce nu ar exista oameni care sa propuna anumite solutii dupa ce in prealabil au examinat situatia la rece.In cea ce priveste noua ordine mondiala iti recomand sa intrebi pe unu care este in stare sa actioneze practic dar care gandeste cu unghia mica de la piciorul stang. Poate asa intelegi si tu importanta ganditorilor care au intr-adevar un rol important in ciuda paptului ca stau cu mainile in buzunare.Iti urez o viata buna cu sau fara cipuri biometrice.