| anonim_4396 a întrebat:

Pe cine preferați in America că presedinte?
Pe Donald Trump sau pe Kamala Harris?
Eu îl prefer pe Donald Trump.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa fii puțin tâmpit, european fiind, sa îl vrei pe maimuțoiul de Trump

| ReddY25 a răspuns:

Spun franc, Cena!

| TimberWolf a răspuns:

De cand oligarhii joaca un rol important in politica, in America nu mai putem vorbi de democratie, si asta nu de azi, de zeci de ani.
Si daca iese Donald Trump ce crezi ca va schimba in scurtul lui mandat?

| MeisterSchnitzel a răspuns (pentru TimberWolf):

Dar tu chiar ești suficient de naiv încât să crezi că vrea să schimbe ceva și că nu e numai un alt tentacul al caracatiței bancare menit a strânge voturile celor slabi de minte?

| TimberWolf a răspuns (pentru MeisterSchnitzel):

M-am gandit si la chestia asta, desi el a fost foarte clar ca nu are de a face cu ei la forumul economic de la Davos si faptul ca se tot chinuiau sa il bage la parnaie.

| LisaJulie a răspuns:

Niciunul.Eu as vrea pe cineva mai tanar

| Cipi1212 a răspuns:

Kamala.