| alexx102428 a întrebat:

Pistoalele Glock sunt mai bune decat pistoalele carpați?

Răspuns Câştigător
| 50cent50 a răspuns:

Normal frate ...carpati are calibru 7 65 parca iar glook 9 am tras cu carpati, e foarte mic daca apesi tare pe tragaci teava o ia spre stanga trebuie apasat foarte lin iar odata dezasigurat nu l mai poti asigura deoareece percuteaza, glook e alta treaba, teava mai lunga si mult mai precis

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt mult mai bune, pistoalele Carpati sunt cele mai slabe pistoale dintre cate am vazut.

| Crackman a răspuns:

Pistoalele block sunt mai eficiente, pot fi adaptate cu pana la 30 de gloante iar precizia este ok pana la 10 m