| kosti78 a întrebat:

Poate sa-si dea seama o institutie bancara daca ai documentele corecte in vederea obtinerii unui credit? Daca da cum poate verifica daca documentele sunt corecte si catre ce institutie se adreseaza?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, sigur ca poate verifica, la firma care a eliberat adeverinta de salariu si la organul fiscal. Din cate stiu eu, in prezent, bancile fac verificari, deoarece au existat multe documente false. Numai bine!

1 răspuns:
| bamse a răspuns:

Deasemenea pot verifica daca ai credite la alte banci, leasing etc.