| Îngersuav a întrebat:

Poliția locală lasă câinii vagabonzi pe străzi la noi în oraş. Când am dus gunoiul am găsit câini vagabonzi trăgând de gunoaiele din tomberoane, le împrăştiau peste tot. Ce se poate face?

Răspuns Câştigător
| GAMERULPONTON a răspuns:

Suna hingherii!

| Îngersuav explică (pentru GAMERULPONTON):

În sfârşit un răspuns folositor. Mersi.

10 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Sa le zici concetatenilor sa isi sterilizeze/ castreze cainii ca sa nu se ajunga la asta

| trophin a răspuns:

Nu se face... sunt niste suflete care vor sa manance

| trophin a răspuns:

De ce nu strigi cand vin aia si cauta sticle si imprastie tot gunoiul pentru doua peturi, sau iti e frica de caini? cainii se feresc de tine

| Îngersuav explică (pentru trophin):

La fel cum oamenii inteligenți se feresc de tine.

| Îngersuav explică:

Da, că ăia sterilizați nu pot trage gunoaiele din tomberoane pe jos. Ce gândire... Pfai...

| ninuku a răspuns (pentru Îngersuav):

Mai pot trage gunoaiele dar ideea cred ca era sa nu se mai inmulteasca

| Îngersuav explică (pentru ninuku):

Ideea e că până să se înmulțească fac mizerie prin oraş, inclusiv făcându-şi nevoile pe unde au chef.

| Îngersuav explică:

Îl aflu.