| QAlessia a întrebat:

Pot sa castig bani online, eu fiind minora? as putea sa lucrez pentru bani?

Răspuns Câştigător
| deniss_7634 a răspuns:

Pai poti lucra ca reprezentant pentru o revistan oriflame; avon; metropolitan etc.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Codul muncii prevede varsta de 16 ani pentru ca o persoana sa poata munci legal si, ca exceptie, varsta de 15 ani, dar numai cu acordul parintilor. Daca nu ai implinit macar 15 ani atunci vei putea munci online, doar ca nu vei putea in numele tau, fiindca nu vei putea incasa contravaloarea muncii tale. Numai bine!

| djrobby a răspuns:

Salut/Buna!
Vrei sa faci bani rapid si sigur?
Tot ceea ce trebuie sa faci este sa vizionezi niste reclame, si castigi 0,10 centi pe reclama, ai 12 garantate pe zi = 1,2 $ pe zi, invitatii prietenii si castigul creste, vei primi 0,50$ pentru fiecare click al prietenului ( cu cat mai multi cu atat mai bine, daca te tii de treaba poti scoate si 100$ pe zi
ca sa iti faci cont urmeaza linkul urmator http://cashbux.info/?r=robertyoo register
iar la Referrer nu modificati deoarece asa ma puteti ajutati si pe mine!
Imediat dupa inregistrare poteti incepe sa vizionati reclame ( ads-uri) si sa invitati prieteni prin o metoda asemanatoare cu asta!

Totul depinde de tine, daca vrei sa castigi singur niste banuti de buzunar sau pentru ce ai tu nevoie!

asa ca bafta, spor la clickuri!

PS: Incearca si nu vei regreta! iti ia doar cateva minute!

| krytzu a răspuns:

Alatura-te celei mai cool comunitati si primesti promotii targetate si personalizate, discounturi, oferte last minute, invitatii pentru evenimente direct pe telefonul mobil!
In plus castigi bani sau credit pe telefon pentru fiecare sms primit de la vivaSMS. Vrei mai mult? Recomanzi vivaSMS prietenilor tai si esti platit pentru fiecare SMS primit de la ei si membrii recomandati de ei.
In acelasi timp si companiile sunt incantate sa trimita oferte care ti se potrivesc perfect.
Link de inscriere: http://www.vivasms.ro/h/98cfc24714

DOVEZI CA PLATIILE SE FAC:
http://pato.ro/bani/vivasms-nu-e-teapa-chiar-plateste.html
http://grupafaceri.blogspot.ro/......ta.html... *