| skif2skif a întrebat:

Recunosc.am dat spaga. Voi?

6 răspunsuri:
| MidnightLady a răspuns:

Mai mult de atat, am si luat. Care mai recunoaste?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu. Chiar daca o faceam cu multi ani in urma. SSSST! Ne asculta agentii anti-coruptiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La puscarie cu voi, spagangiilor care sinteti.

| Mann02 a răspuns:

Nu cred ca exista multi care sa fi avut contact cu societatea si sa nu fi dat spaga happy asa merge in lumea asta de rahat... un exemplu ar fi contributia de protocol pentru cand dai BAC sau capacitate, tu crezi ca chiar pentru mancare merg banii? cazarea comisiei si mancarea de asemenea sunt suportate de stat... dar ca sa stea ei acolo sa te lase sa mai ciupesti cateva informatii de care ai nevoie si sistemul nostru de **** nu ti le poate oferi ca aproximativ 1% din profesori sunt profesori cu adevarat (pe langa asta nici copii nu is buni, dar ma refer la cei care primesc bani sa te invete)

| skif2skif explică (pentru Mann02):

Iti dau dreptate 100%

| lucifer636 a răspuns:

Nu cred ca exista un om in tara asta care sa nu fii dat spaga, cine zice ca nu a dat minte! Altfel nu poti supravietui in Romania.