| 6QuasaR6 a întrebat:

S-au folosit jocurile olimpice ca propaganda pentru agenda WOKE?
Se pare ca Jocurile Olimpice de anul acesta sunt cel mai mare eşec din lumea sportului pâna la ora actuala. Sponsori care și-au retras sponsorizarile, particpiarea este foarte scazuta, vizionarea in mass media a scazut cu peste 23% fața de anii precedenți, lumea este revoltata de agenda si propaganda WOKE. Publicul și-a spus cuvântul și nu vor sa accepte ceea ce le insulta inteligența.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"Sponsori care și-au retras sponsorizarile"

Ia zis si noua in afara de 1 singura companie cine s-a mai retras?

"particpiarea este foarte scazuta,"

"According to data provided by the organising committee to the AFP news agency, over 8.6 million tickets have already been sold for the Olympic Games. This figure surpasses the record of 8.3 million tickets sold for the Atlanta Games, which until now had held the highest number."

Efectiv este olimpiada cu cele mai multe bilete vandute.

"și nu vor sa accepte ceea ce le insulta inteligența"

asta e doar parerea unor obfuscati, restul oamenilor iti vad de treaba.

| Wr3nch a răspuns:

Ceremonia de deschidere a fost inspirata de mitologia greaca. Dar cand nu ai minima cultura totul e woke?

| mODIN a răspuns (pentru Wr3nch):

Au fost inspirate pe dracu. Au imbracat niste devianti sexual in costume de doi lei ca sa poata baga scuza asta, dupa care au defilat in fata publicului toate formele posibile de depravare imaginabile. Au mai si recreat cu Cina cea de Taina, in mod absolut evident, si dupa au sustinut ca e doar o coincidenta de aranjament in scena. Ceremonia asta a fost inspirata din mitologia greaca cum sunt filmele p0rno inspirate din picturile renascentiste nud.

| IonelPacate a răspuns (pentru mODIN):

Esti homofob, man?