| Raul a întrebat:

Sa ne pregatim de revolutie? Fraudeaza,, domnul,, Basescu alegerile... ce sa mai credem? sau sa ne mai uitam putin la antene?

Răspuns Câştigător
HepHap
| HepHap a răspuns:

Revolutie facem pe 21 decembrie, la comemorarea a 20 de ani de la Revolutie. Pregatiti-i lui Geoana un elicopter.

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Domnul presedinte in exercitiu Traian Basescu prin tot ce face militeaza pentru o revolutie. Este ceva inadmisibil.

| AvalohAlyn a răspuns:

Basescu a pierdut. Punct.

Abh
| Abh a răspuns:

@Annie, discutam cand o sa ai drept de vot, deocamdata lasa politica si vezi ce se intampla pe la celelalte sectiuni, ca se discuta de Hanna Montana.

| Irina a răspuns:

Eu nu cred in niciun rezultat publicat de catre Antene si Realitatea. e o manevra a PSD-ului pentru a putea tipa maine ca au fost fraudate alegerile. Sunt total dezgustata, au mai avut "bunul simt" sa imi trimita astazi sms sa votez cu Geoana si sa imi indemn prietenii/familia sa faca intocmai.

| Summer Memories a răspuns:

Hai ma, lasati intrebarile astea, ce revolutie?

Multumiti-va ca nu a iesit iar Basescu, ca atunci chiar ca era vai de noi.

Geoana a castigat si gata! De ce faceti atata circ? Sau va mai trebuie doua zile ca sa va obisnuiti cu pierderea?

| Summer Memories a răspuns:

Abh nu vorbesc in numele meu, ci in numele parintilor mei.Si daca tot esti asa informat de Hannah Montana, ia treci tu pe la sectiunea aia si vezi ce se mai zice, ca pe mine nu ma intereseaza deloc.

| Craciunitza a răspuns:

A pierdut Basescu! Daca nici acum Romania nu vede cine e de fapt Basescu, prin disperarea si fraudarea care o exercita, permite-mi sa spun ca ne meritam soarta!

| Raul explică:

@Annie ce pierdere?