| aladeieri a întrebat:

Sal TPU,Socrul meu a adus o masina din Germania,actele masinii sunt pe limba Germana, intrebarea este pot eu sa traduc actele masinii in lipsa socrului meu?

Răspuns Câştigător
| aram a răspuns:

Le traduci in google translate din germana in romana, dar tu te duci, daca ai nevoie de vreo revizie RCA... cu actele in germana

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti se pot traduce. Mergi la un traducator autorizat si apoi la un notar pentru legalizarea semnaturii traducatorului.