| mihay_8367 a întrebat:

am o intrebare, daca merg 2 pe bicicleta exista riscul sa primeasca amenda chiar daca n-ai 18 ani?

Răspuns Câştigător
| GreenSky a răspuns:

Da!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca stie nicaieri in nicio lege asa ceva, pot merge si 100 cred

| PedoBarbie a răspuns:

Dar aşa scumpe sunt biciclete de mergeţi câte doi pe una?

| al3xander a răspuns:

Da, o sa-i amendeze pe parintii vostri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da..dk nu respecti regulile de circulatie
vezi ca s-a schimbat codul rutier

| MauriceCaine a răspuns:

Ai putea lua amenda, dar depinde daca ai o bicicleta "tandem" ai scapat si poti lua amenda numai daca nu ai buletinul, dar daca ai merge cu inca cineva pe o bicicleta de o persoana pe carosabil s-ar putea sa fii amendat destul de grav.

| R1d3R a răspuns:

Nu

| R1d3R a răspuns:

Nu:]]