| Popa_Alex_1995 a întrebat:

Salut, acum 4 zile am iesit afara si cineva a uitat un telefon pe banca, eu am stat 15 minute sa vina cineva si dupa l-am lasat si am plecat. Dupa m-a sunat un prieten sa iesim, acum sunt amenintat cu politia pentru ca presupune ca eu l-am luat si un martor zice ca tot timpul ala nu a mai fost nimeni in zona aia... si erau de ceva timp 4 baieti la 3 metri in spate, au intrat oameni in bloc si au coborat altii din 3 masini, ce pot face?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ai ce face decat sa sustii in continuare adevarul. Daca nu l-ai furat n-are ce sa-ti faca, chiar daca pagubitul ar face plangere penala.