| Legalizer69 a întrebat:

Salut! Acum cateva zile am vazut la marginea unei paduri o masina abandonata, fara numere, doua geamuri sparte, etc, si ma intrebam, este o cale sa o avizez pe numele meu si sa ii fac toate actele pe cale legala? Sau cumva sa dau de cel care o detine si sa fac rost de acte? Chiar vreau sa stiu daca e o modalitate legala, multumesc

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Poti, cauti proprietarul si o cumperi. Ce credeai, ca o iei moaca?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca vrei sa o obtii legal va trebui sa cauti proprietarul si s-o cumperi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa o cumperi de la proprietar

| gabicoo a răspuns:

Ai grijă să nu se fi comis o infracțiune cu/și în ea!
Vrei belele pe cap?