| ツѕოiℓεツ a întrebat:

Salut am o intrebare pentru voi ...mai pe scurt sunt clasa a 9 si anul acesta termin cursul gimnazial as vrea sami continuii studiile in america mai exact in los angeles ...intrebarea mea consta in faptul ca vreau sa ma duc acolo cu niste rude mai exact fina parintilor mei.as vrea sa stiu daca este posibil sami continui studiile acolo si ce documente imi trebuie pentru a pleca si a locui in america

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce incepi clasa a 10-a eu cred ca merge sa faci fisa de transfer in Los Angeles in ce liceu vrei de acolo. Bafta.