| StefanB1231 a întrebat:

Salut! am reusit examenul, dar deja astept 3 saptamani dupa permis si inca nu a venit si dovada o sa expira pe 27 ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sa te interesezi la Serviciuil de permise din judetul unde ai sustinut proba practica, doar de acolo poti afla ce s-a intamplat de nu l-ai primit pana acum, de obicei se primesc in 7-10 zile de la data reusitei.

| Batmanel a răspuns:

Vine prin posta, deci... loto toto.
Ai fost la postam? Poate nu ai primit fluturasul, el se ridica doar cu buletinul.