| Arek817su a întrebat:

Salut,Am terminat clasa a 9 a si a 10 a la dual si anul asta m-am transferat la clasa a 10 invatamant de zi deoarece trebuie sa repeti un an, Mi e aici nu imi place si voiam sa stiu daca ma pot muta inapoi in fosta mea clasa la dual adica sa intru in clasa a 11 a dual pentru ca am dovada ca am facut a 9 a si a 10 a acolo la dual

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti depune cerere de transfer si daca ti-o aproba te poti transfera in cl. a XI-a la profesionala.

| Arek817su explică (pentru Ioandelasal):

Mersi mult! asta am si facut doamne ajuta acum